O nás 

ZKUŠENOSTI ORDINACE

V oboru pediatrie se v ordinaci pohybujeme už celou řadu let a pod naší péčí tak stihly vyrůst už stovky dětí z celého Rokycanska. MUDr. Marta Pešková, která ordinaci vede už přes třicet let, vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni a získala licenci pro provádění pediatrické péče. 

MUDr. Zuzana Hanušová vystudovala na Lékařské Fakultě Univerzity Karlovy v Plzni,  zkušenosti v oblasti pediatrie získávala na odborných stážích dětských pracovišť  Fakultní nemocnice Plzeň, Fakultní Thomayerovy Nemocnice Praha a na dětském oddělení rokycanské nemocnice. 

S lékaři spolupracují i zkušené dětské sestřičky, z nichž jedna je i laktační poradkyně. 

Všichni členové našeho týmu se ve svém oboru soustavně vzdělávají a sledují novinky v oboru, aby Vám pokaždé dokázali nabídnout jen to nejlepší. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni!

ČÍM SE ŘÍDÍME PŘI PRÁCI

Chceme být ordinací, do které chodí Vaše děti rády, a každý den pro to děláme všechno, co je v našich silách. A jaké jsou důvody, pro které se v naší ordinaci bude líbit i Vám?

  1. Moderní, příjemné prostředí. Ať za námi přijedete do Rokycan, Dobříva nebo do Mirošova, pokaždé vstoupíte do příjemné, čisté čekárny i přívětivé ordinace, přizpůsobené potřebám Vás i Vašich dětí.
  2. Přívětivý přístup přizpůsobený dětem. S dětmi a dospívajícími pracujeme desítky let a dobře víme, jak špatně někdy nesou pravidelná očkování nebo třeba preventivní prohlídky. Proto pokaždé volíme přátelský přístup a k dětem pokaždé přistupujeme s maximálním pochopením.
  3. Dlouholeté zkušenosti. Víc než třicet let v oboru nám toho dalo hodně: především spoustu praktických dovedností a zkušeností. I to Vám dává záruku, že se o Vaše potomky pokaždé postaráme kvalitně.